, ,

30. augusta otvárame multifunkčný priestor TUTO!

Posledný letný trh v Starej tržnici ukončíme vo veľkom štýle, otváraním multifunkčného centra TUTO! V TUTO už od 30. augusta nájdete nefajčiarsku kaviareň, detskú zónu a množstvo prednášok a tvorivých dielní pre malých aj veľkých. Trh opäť obohatí aj burza kníh a platní, takže sýty neodíde len váš žalúdok, ale aj duša.

Nové multifunkčné centrum TUTO sa bude nachádzať na Námestí SNP na prízemí budovy Starej tržnice. TUTO bude fungovať ako kreatívna, nefajčiarska kaviareň s detskou zónou plnou hračiek, ktorú ocenia najmä rodiny s deťmi. Večer sa zmení na príjemný bar a ponuku centra doplní aj bohatý program s množstvom výstav, prednášok a tvorivých dielní pre rôzne vekové kategórie, od malých detí, cez študentov až po seniorov.

Počas otvárania 30. augusta sa v TUTO môžete tešiť na pestrý program, ktorý pre deti pripravia Vnímavé hračky s materskou škôlkou Stromček. Knihomoli si prídu na svoje vďaka 82 bøok&design shõp a cyklistov zase poteší Slowatch.

V hlavnej sále tržnice bude zatiaľ prebiehať posledný letný trh, ktorý opäť doplní Burza kníh a platní Družstva Draksavracia.sk. Iniciatíva Na Streche uzavrie letnú sériu workshopov poznávacou tvorivou dielňou určenou najmä deťom, ktoré sa dozvedia, odkiaľ za nami cestujú potraviny a ako za ne platíme. Workshop bude prebiehať od 10:00 – 12:00.

Na trhu opäť privítame aj nových trhovníkov, BAOBAB – výrobky z ovocia z Baobabu a tradičné medovníčky Medex, hladné krky zasýti gastro predajca Poľná kuchyňa, ktorý vám ponúkne fish&chips, hovädzí sendvič aj palacinky na rôzne spôsoby.

Ďalší TRH-PIAC-MARKT v Starej tržnici sa uskutoční 27. septembra, no našich trhovníkov stretnete aj 13. 9. na Dobrom trhu na Panenskej.

Odkazy:

TRH – PIAC – MARKT: https://www.facebook.com/events/1528524510695176/

Otváranie TUTO: https://www.facebook.com/events/538225129642919/

Workshop „Z Farmy na vidličku“ (Na Streche): https://www.facebook.com/events/846219132056294/