Loading Udalosti

« All Events

  • This event has passed.

Vianočný benefičný pop-up Michala Kordoša pre program Buddy

12. decembra 2017 , 19:00 - 22:00

- 150€
FB_COVER_2

Dovoľte, aby som Vás pozval na náš slávnostný večer, ktorý sa uskutoční 12. decembra v Starej tržnici v Bratislave. Symbolický dátum 12.12. sa jednoducho pamätá, čo ale nie je jeho jedinou vlastnosťou. Čo sa teda 12 dní pred Vianocami chystá? Určite vám viem sľúbiť nezabudnuteľný chuťový zážitok a zároveň aj dobrý pocit, že sme spolu niekomu pomohli.

Málokedy sa naskytne možnosť stretnúť 5 špičkových osobností našej gastro scény spolu so mnou na jednom mieste. Moje pozvanie prijali Tomáš Lysý, Michal Konrád, Peter Janičina, Tomáš Levý a Peter Slačka. Každý z nás pripraví v tento večer jeden chod nášho výnimočného 6-chodového menu. Každý chod tak bude niečim odlišný, jedinečný no zároveň bude nenahraditeľnou súčasťou dokonalého celku.

Ako a prečo to celé vzniklo? V prvom rade som chcel pomôcť. spôsobom, akým dokážem najlepšie ja. 12. decembra budeme ale pomáhať všetci. Ja, moji kolegovia aj vy, moji hostia. Výťažok večera totiž venujeme programu BUDDY. Programu, ktorý spája deti z detských domovov s vyškolenými dobrovoľníkmi a pomáha im vytvoriť dôverný a dlhotrvajúci vzťah. Dobrovoľník sa učí trpezlivosti a pokore. Deti dostávajú pozornosť, pozitívny vzor a podporu bez predsudkov. BUDDY tak deťom dáva lepšiu šancu na dôstojný život. Spoločnosti zasa prináša príležitosť mať viac mladých ľudí s bývaním a prácou a menej detí na ulici. V súčasnosti  má program 70 aktívnych dvojíc a najdlhší vzťah má 11 rokov.

Michal Kordoš / Foodman

Vstupenky na benefičnú večeru kúpite tu: https://tickpo.sk/detail/beneficny-pop-up-michala-kordosa-275

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2017
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
150€
Udalosť Category:
Webstránka:
https://tickpo.sk/detail/beneficny-pop-up-michala-kordosa-275

Organizátor

Michal Kordoš – Foodman
Telefón:
0918185011
Email:
hello@finefoodfun.com
Webstránka:
www.facebook.com/finefoodfun

Miesto udalosti

Stará tržnica
Námestie SNP 25
Bratislava, 81101 Slovenská republika
+ Google Map
Webstránka:
www.staratrznica.sk