,

Na trhu si pochutíte Vy, aj Vaši štvornohí miláčikovia!

Dobré jedlo pre vás aj vašich štvornohých miláčikov, burza kníh, oddychová zóna s dennou tlačou a tvorivé dielničky pre všetky detičky. TRH-PIAC-MARKT aj túto sobotu pozýva do Starej tržnice.

Potravinový trh v Starej tržnici v Bratislave.

21. februára opäť privítame na trhu množstvo starých známych aj nováčikov. Domáce, ručne robené oblátky v slanom, sladkom, bezlepkovom aj dia prevedení prinesie pani Kolesárová z Trnavy. Tradičné valašské pečivo pripravované podľa starých receptúr nájdete v stánku českej pekárne Anežka, ktorá Vám ponúkne aj Valašský frgál. Ide o koláč s hmotnosťou 750 gramov a s rôznymi náplňami, pričom za tú najtradičnejšiu sa považuje náplň hrušková. Po kratšej prestávke nás opäť navštívia vinárstva Vysoké pole, Vínkovič, aj Pivnica Radošina, ktorej vychýrený Radošinský Klevner sa ocitol aj na svadobnom stole britského princa Williama s nevestou Kate. O brušká Vašich štvornohých miláčikov sa postarajú v stánku Najlepšie krmivo, kde nájdete konzervy a granule aj v bio kvalite.

Pri návšteve trhu určite neobíďte prvé poschodie, nachádza sa tam oddychová zóna s vegánskymi a raw pochúťkami, kvalitnou kávičkou a dennou tlačou, ako aj pravidelná burza kníh. Detičky pošlite do TUTO, kde sa od 10:00 do 12:00 zabavia pri vystrihovaní zvieratiek z papiera.

TRH-PIAC-MARKT, potravinový trh v Starej tržnici sa koná každú druhú sobotu od 10:00 do 15:00.