2% pre Starú tržnicu

Chcete nám poukázať 2% z daní, no neviete ako? Presný postup nájdete tu: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/

Potrebujete k tomu len nasledujúce údaje:

Obchodné meno (Názov): ALIANCIA STARÁ TRŽNICA – občianske združenie
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42263948
Sídlo: 81101 Bratislava, Námestie SNP 25

KOMUNITNÝ FOND LOKÁLNEJ MENY ŽIVEC

Stará tržnica v spolupráci so Živicoudm drogerie marktNadáciou Pontis zriadila Komunitný fond lokálnej meny. Prostredníctvom neho môže každý z vás podporiť miestny verejnoprospešný projekt Námestie plné života. Môžete to urobiť tak, že si zameníte eurá za lokálnu menu Bratislavský živec.  Za každý zamenený živec dm drogerie markt daruje 10 centov do Komunitného fondu. Čím viac živcov budete používať, tým vyššia bude suma na podporu projektu. Živce je možné míňať podobne ako eurá, podporujete nimi však miestnych obchodníkov. Viac informácií o lokálnej mene nájdete na www.lokalnamena.sk

Bratislavský projekt: Námestie plné života 2016
Predkladateľ projektu: Aliancia Stará tržnica – občianske združenie
Miesto realizácie: Námestie SNP, Bratislava
V projekte sú zahrnuté: Materiál a osadenie 1 lavičky, zemina na pestovanie, semienka a sadenice, pestovateľské náradie (krhly, lopatky, ochranné rukavice), informačné tabule, dovoz materiálu.
Viac informácií o Komunitnom fonde lokálnej meny nájdete TU.

VEREJNÁ ZBIERKA PARÁDA

Podporiť činnosť Starej tržnice môžete vďaka verejnej zbierke Paráda, ktorá prebieha na poschodí vpravo každú sobotu počas potravinových trhov. Zbierka je zapísaná v registri zbierok informačného systému verejnej správy pod registrovým číslom 101-2016-015366.

Zberný bod a verejná zbierka Paráda funguje na princípe vecných a finančných príspevkov. Ak máte doma nepotrebné knihy, dekoračné prvky, oblečenie alebo iné zaujímavosti, môžete ich darovať do zberného bodu v Starej tržnici. Zároveň si môžete z už darovaných vecí vybrať niečo pre seba za príspevok, ktorý bude v plnej výškej pripísaný na účet zbierky a využitý na rekonštrukciu budovy Starej tržnice.