,

Sobotný trh láka rybami aj sadeničkami

Na sobotnom trhu 7. marca prvýkrát nájdete ryby, nové vinárstvo, aj sadeničky. Zaujímavosti do domácnosti nájdete na bazáre starožitností a deti si v TUTO budú vystrihovať veselé papierové minifarmičky.

Potravinový trh v Starej tržnici.
Na trhu prvýkrát nájdete ryby, vákuovo balené filety zo slovenského chovu Klárka. Navštívi nás nové rodinné vinárstvo – Víno Nový Život, záhradníkov na novú sezónu vybaví sadenicami pán Marosi. Keďže sa blíži Medzinárodný deň žien, na prvom poschodí nájdete zbierku pre Ukrajinu spojenú s výrobou papierových kvetov pre mamičky, tešiť sa môžete aj na pravidelný bazár starožitností a vintage kuriozít.

V súlade s minulotýždňovou konferenciou a workshopom WhatCity? na tému lepšieho nakladania s odpadmi nájdete na prvom poschodí aj výstavu výrobkov IKEA, ktoré vám pomôžu šetriť energiu a recyklovať v domácnosti.

Pravidelné sobotné dielničky pre všetky detičky budú opäť v TUTO, spolu s Majkou z Neposedné nožnice budeme tvoriť v téme Veselá farma papierové minifarmičky.

Stále môžete priniesť svoje nepoužívané veci do zberného bodu Paráda, alebo si v ňom za príspevok na zbierku na opravu strechy Starej tržnice niečo pekné vybrať a odniesť domov. Podporiť nás môžete aj 2% z dane, tipy, ako na to, nájdete na staratrznica.sk/podporte-nas

TRH-PIAC-MARKT, potravinový trh, sa koná každú druhú sobotu od 10:00 do 15:00 v Starej tržnici.