,

Sprievodné aktivity na sobotnom trhu 11. 12.

ST-kampan-jesen-FB-851x315px-N01
Na poschodí vpravo (Paráda)
    • Mestské divadlo v Starej tržnici: Detská opera Harmonia Bratislava. Máme tu posledné detské divadielko v tomto roku. Detičky bude zabávať (a hudobne vzdelávať) Detská opera Harmónia Bratislava. Komická opera Gaetana Donizettiho Nápoj lásky hovorí o nesmelom mládencovi Nemorinovi zaľúbenom do krásnej Adiny a o mastičkárovi Dulcamarovi, ktorý sa pomocou „nápoja lásky“ snaží pomôcť nešťastnému chlapcovi. Autorom režijného spracovania je člen Viedenskej štátnej opery Jaroslav Pehal.
    • Seniorská čitáreň
Na poschodí vpravo (za Parádou):
  • Ako správne vykostiť lososa? Predvedie vám naživo šéfkuchár a špecialista na ryby – Andrej Saturi. Zároveň pripraví rybie špeciality (tatár z vykosteného lososa, krém z makrely, sashimi z tuniaka s caparami a pod.), ktoré môže každý návštevník Starej tržnice ochutnať.
  • Deti sa môžu zabaviť rôznymi hrami, tešiť sa môžu na maľovanie na tvár, tvorivé dielne, mobilné fotoštúdiu aj hru lovenie rybičiek.
  • Promo akcia – Ochutnávka tzv. “rybičiek bez kostí” – výživový doplnok OmegaMarine Family – novinka na Slovensku, omega-3 mastné kyseliny pre deti aj dospelých. Ide o žuvacie kapsulky v tvare rybičky a príchuťou tutti-frutii, ktoré sú sladené stéviou a obohatené o vitamíny A, D a E na posilnenie celkového zdravia a imunity.
  • Stánok navštívi aj ambasádorka výživového doplnku – herečka Zuzana Vačková, ktorá porozpráva o svojich stravovacích návykoch, či konzumuje dostatok rýb a ako ich nedostatok nahrádza.

Na poschodí vľavo

  • Bazár oblečenia & kníh. Spoločný bazár oblečenia a kníh a platní. Pred vianočnými sviatkami si isto nájdete presne tie poklady, ktoré dodajú vaším darčekom neopakovateľné čaro.