PRIHLASOVANIE NA TRHY PRE PREDAJCOV prebieha online na nasledujúcom linku: registracia.staratrznica.sk

Potravinové trhy v Starej tržnici sa konajú každú sobotu od 10:00 do 15:00. Výnimkou sú v roku 2017 soboty 7. januára a 14. apríla (Veľká noc), kedy sa trh nekoná.

Pre deti je počas trhu vždy o 11:00 pripravené divadelné predstavenie, ktoré sa koná na poschodí v zóne Paráda.

Trhy tiež pravidelne sprevádzajú rôzne bazáre a burzy, a to Burza kníh, Bazár starožitností, Burza oblečenia a doplnkov a Cykloburza, ako aj ďalšie občasné, špeciálne burzy a aktivity.

Prihlášku pre záujemcov o predaj potravín na trhu nájdete tu: https://registracia.staratrznica.sk/login

Ak máte záujem predávať na Burze kníh a platní, informácie získate na emailovej adrese: burzaknihBA@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0908 612 010

Ak máte záujem predávať na Bazári starožitností, kontaktujte organizátorov na ich Facebook stránke: https://www.facebook.com/BazarNaHradeDevin alebo telefónnom čísle 0908 541 826

Ak máte záujem predávať na Bazári oblečenia, kontaktujte organizátorov na emailovej adrese: bazar.staratrznica@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0905 847 724

Ak máte záujem predávať na Cyklo burze, kontaktujte organizátorov na cyklo.burza@gmail.com, prípadne na telefónnom čísle 0907 330 943.

Čo nájdete na TRH-PIAC-MARKT v Starej tržnici?

Trh v Starej tržnici ponúka sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy, ako aj kvalitné špeciality z krajín vzdialenejších. Kúpiť si tu môžete sezónne ovocie a zeleninu, mäsové a mliečne výrobky, pečivo, cukrovinky a iné delikatesy, nápoje. Trh dopĺňa sprievodný program plný edukačných aj zábavných aktivít pre deti i dospelých. Stretnime sa spolu na TRHu v Starej tržnici!

A régi vásárcsarnok piaca szezonális élelmiszereket kínál Pozsony vonzáskörzetében élő kistermelőktől, valamint minőségi specialitásokat határainkon túlról. Az idényzöldség és gyümölcs mellett hús-, és tejtermékek, pékáru, édességek, italok és más finomságok várják a látogatókat. A gyerekek és a felnőttek a piac idején a temérdek oktató- és szórakoztató programok közt is kedvükre válogathatnak. Találkozzunk a régi vásárcsarnok piacán!

Der Markt in “Stará tržnica” bietet saisonabhängige Lebensmittel an, die von Landwirten und Kleinproduzenten aus der Umbebung von Bratislava angebaut und hergestellt wurden. Hier können Sie saisonales Obst und Gemüse kaufen, sowie Fleisch und Milchprodukte. Auch Gebäck und Süßwaren sind neben vielen weiteren Delikatessen und Getränken im Angebot. Der Markt wird von einem Bildungs- und Unterhaltungsprogramm begleitet, der eine Fülle von Aktivitäten für Klein und Groß als Überraschung parat hat. Treffen wir uns doch am Markt in “Stará tržnica”!

The food market in the Old Market Hall offers seasonal products grown and produced by farmers and small producers in the neighbourhood of Bratislava, as well as specialities from foreign countries. The offer contains fruits and vegetables, meat and dairy products, bakery, sweets and other delicacies, drinks.
The accompanying programme is full of educational and fun activities for both children and adults. Let’s meet at the Market in Stará tržnica!