,

Visegrad Markets presents: WAMP (HU)

WAMP - the hungarian design fair comes to Bratislava

Bratislava <3 Maďarský dizajn!

Maďarský dizajnový trh z Budapešte, WAMP, príde v predvalentínskom období do Bratislavy. Pripravte sa na autentické dizajnové kúsky, workshopy pre malých aj veľkých, chillout zónu aj nezabudnuteľnú united SK+HU zahrievaciu párty v KC Dunaj~! To všetko nájdete už 31. januára v KC Dunaj~ a 1. februára v Starej tržnici, od 11:00 do 19:00.

O Wamp-e

Wamp nie je len obyčajný dizajnový trh; Wamp je komunitné podujatie, ktoré sa koná raz, prípadne viac ráz mesačne v centre Budapešti, kde vychádzajúci maďarskí dizajnéri prezentujú svoju tvorbu. Je to priestor, v ktorom dizajn prichádza do kontaktu s Budapešťanmi, turistami aj ex patmi, kde sa stretávajú kreatívci a trendsetteri z celého okolia.
Raz ročne sa WAMP otvára svetu a pozýva najväčšie talenty a dizajnérskych profesionálov z celého sveta, aby prezentovali svoje práce v Budapešti.

The Visegrad Markets presents: WAMP
1. februára 2015, 11:00 – 19:00
Stará tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava
Vstupné: 2€

Visegrad Markets presents: WAMP Warm-Up Party
31. januára 2015, 21:00 – 04:00
KC Dunaj~, Nedbalova 3, Bratislava
Vstupné: 5€
Viac informácií čoskoro!

Organizuje: WAMP – the hungarian design market
v spolupráci s: Stará tržnica a ČO – Čerstvé Ovocie
Visegrad Markets podporujú: Visegrad Fund, České centrum v Bratislave , Poľský inštitút v Bratislave / Instytut Polski w Bratysławie, Balassiho inštitút – Maďarský inštitút v Bratislave, Heineken
Partnermi projektu Visegrad Markets sú: designSUPERMARKET (CZ), Urban Market (SK)