,

Visegrad Markets v Starej tržnici už túto nedeľu!

http://www.visegradmarkets.sk/sk/

Úvodné podujatie Visegrad Markets prináša na jedno miesto dizajn zo všetkých štyroch krajín Višegrádskej štvorky.
Urban Market (SK), WAMP (HU), designSUPERMARKET (CZ) a Kioosk (PL) prinesú 9. februára do Starej tržnice to najlepšie zo svojej ponuky a spoločne sa predstavia bratislavskej verejnosti.

Visegrad Markets je novým projektom projektom Aliancie Stará Tržnica, realizovaným s podporou Višegrádskeho fondu a v spolupráci s Čerstvé Ovocie, n.o.
Po úvodnom, spoločnom stretnutí sa v tržnici štyrikrát ročne pod hlavičkou Visegrad Markets uskutoční jeden z vybraných dizajnových trhov z krajín Višegrádskej štvorky.
Príďte sa inšpirovať a podporiť mladý, nezávislý dizajn z V4!

Aktuálne informácie o Visegrad Markets nájdete na webovej stránke http://www.visegradmarkets.sk/sk/

PROGRAM:
13:00 – 14:30 Mitewort (DJ set)
14:30 – 15:30 Diskusia: “Keep calm and support your local designers”
15:30 – 16:30 RNGO (DJ set)
16:30 – 18:30 RNGO + Barber.sk
18:30 – 19:00 Rezeň akustick set (Walter Schnitzelsson)

Diskusia: “Keep calm and support your local designers”
Diskusia s organizátormi Visegrad Markets o tom, čo to znamená organizovať svoj dizajnový trh vo svojom regióne, prečo je to dôležité, prečo podporiť lokálnych producentov a o význame medzinárodnej spolupráce.

Barber.sk
Internetový obchod Barber.sk pre vás v spolupráci s barbershopom Gentleman’s World a stylistkou pin-up módy Lucid Style pripravil exhibíciu, počas ktorej zhliadnete live premeny muža v upraveného gentlemana a slečnu v pin-up girl. Na pódiu bude prebiehať úprava brady a klasický pánsky strih a následne klasické mokré holenie britvou v podaní barbera zo spomínaného salónu a popritom sa vám bude pred očami meniť „obyčajná“ slečna na tzv. Pin-up girl z 50-tych rokov.