,

WhatCity? hľadá PR manažéra

Do WhatCity? tímu hľadáme žurnalistu, kultúrneho manažéra alebo absolventa či študenta urbanizmu, architektúry, krajinnej architektúry a príbuzných odborov, ktorý bude zodpovedný za PR a marketing projektu (aktualizácia webstránky, písanie a rozosielanie tlačových správ, komunikácia cez sociálne siete a pod.).

Očakávame samostatný a zodpovedný prístup, relevantné skúsenosti z oblasti, výbornú znalosť anglického jazyka a dobré komunikačné schopnosti.

Ak sa zaujímaš o tvorbu mesta a chcel/a by si sa stať súčasťou nášho WhatCity? tímu, pošli nám svoj životopis a krátku esej na tému “Čo by som zmenil v tomto meste?” na email: michala.hrnciarova@gmail.com do 30. 1. 2014.

WhatCity? je formát prednášok a workshopov, ktorý hľadá nové urbánne stratégie a ekonomické modely kolaborácie pre zlepšenie životného prostredia v meste. Predstavuje zahraničných expertov z oblasti dizajnu, architektúry alebo urbanizmu, aby spolu s lokálnou odbornou verejnosťou otvorili diskusiu na aktuálne problémy verejného priestoru. WhatCity? pripravuje Aliancia Stará Tržnica o.z., Goethe-Institut Bratislava a Punkt o.z.