Neviditeľná tržnica05. august 2018

Neviditeľná tržnica

Dielňa Lab café

Lab nie je len kaviareň a co-workingový priestor. Priamo pod ním sa nachádza aj dielňa, vybavená širokou škálou strojov, od jednoduchých až po hi-tech 3D tlačiarne či laserovú rezačku. Na prácu so strojmi navyše všetkých záujemcov o ich využívanie riadne zaškolia.

Pivovar Shenk

Výčap u Ernöho sa stal obľúbencom mnohých Bratislavčanov aj turistov. Vedeli ste však, že pivá, ktoré vám tu čapujú, vznikajú iba pár desiatok metrov ďalej, v suteréne Starej tržnice? Na penivý mok z tohto malého remeselného pivovaru narazíte aj v KC Dunaj.

Sódovka zo Starej tržnice

Stará tržnica bola v minulosti výmenným bodom pre sódové fľaše. My sme sa rozhodli na túto tradíciu pred pár rokmi nadviazať zriadením vlastnej výrobne sódovky. S tou sa dnes môžete stretnúť nielen v ponuke našich pravidelných sobotných trhov, ale aj vo viacerých prevádzkach v Bratislave.

Švihaj Šuhaj

Jedna z prvých cyklokuriérskych služieb v Bratislave má v suteréne Starej tržnice zriadené svoje zázemie, kde opravujú a skladujú svoje bicykle. Zároveň nám na nákladných bicykloch pomáhajú distribuovať u nás vyrábanú sódovku a pivo z pivovaru Shenk.

Ako vytvoriť Živé námestie?

02. máj 2018
Nenáročnými zmenami na Námestí SNP a Kamennom námestí môžeme v Bratislave vytvoriť funkčný a prístupný mestský priestor. Čítaj viac

Trhový kódex

Photo: Nora&Jakub

23. marec 2018
Výber predajcov a organizácia potravinového trhu v Starej tržnici sa riadi tzv. Kódexom potravinových trhov. Tu nájdete hlavné body, ktorými sa riadime pri výbere trhovníkov. Čítaj viac