Podporujeme slovenských roľníkov aj počas pandémie23. marec 2020

Podporujeme slovenských roľníkov aj počas pandémie

Milí priaznivci Starej tržnice, dnes by sme vám chceli predstaviť našu novú službu - aktivitu na pomoc trom trhovníkom, ktorí si po aktuálnom pozastavení sobotných trhov nevedia zabezpečiť dostatočný odbyt svojich produktov po vlastnej osi. Ide o pánov Žittňana, Dolezsu a Magyaricsa, od ktorých si teraz môžete objednať balíky zeleniny, ktoré vám v spolupráci s up city privezieme v rámci Bratislavy až domov.

▪️ objednávky prijímame každý týždeň do utorka 12:00 alebo do vypredania zásob
▪️ objednávky distribuujeme v ten týždeň v piatok v priebehu dňa
▪️ objednávky vybavujeme iba v rámci Bratislavy
▪️ platba možná iba prevodom na účet vopred (platbu v hotovosti z dôvodu prevencie šírenia nového koronavírusu neakceptujeme)
▪️ objednávkový formulár, všetky ďalšie potrebné informácie, ako aj aktuálny obsah balíčkov nájdete TU

Obsah balíčkov sa bude vhľadom na meniacu sa sezónu po týždňoch meniť. Aktuálne v nich nájdete viac prezimovanej zeleniny, tú však postupne nahradí nová jarná úroda.
Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme za uplynulé dni intenzívne komunikovali so všetkými našimi trhovníkmi ohľadne možností, ako im vynahradiť aktuálne pozastavené sobotné trhy. Drobných producentov dokáže toto obdobie existenčne ohroziť, naštastie však väčšina z nich našla provizórne distribučné kanály a mnohí už sami ponúkajú rozvoz svojich výrobkov. O nich vás ešte budeme informovať.

Zmeny v programe v rámci opatrení proti šíreniu COVID-19

12. marec 2020
Z dôvodu prevencie šírenia ochorenia COVID-19 až do odvolania rušíme všetky nadchádzajúce podujatia v Starej tržnici vrátane potravinových trhov a ich sprievodného programu. Čítaj viac

Aj vďaka Vašim 2% sa nám darí budovať skvelé miesto pre skvelé mesto!

19. marec 2019
A v roku 2019 nás môžete podporiť svojimi 2% dane z príjmu. Čítaj viac