Potravinové trhy v Starej tržnici pokračujú ďalej03. november 2020

Potravinové trhy v Starej tržnici pokračujú ďalej

Máme pre vás dobré správy - sobotné potravinové trhy v Starej tržnici pokračujú ďalej. Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu by sme vás chceli ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme pre vás vytvorili bezpečné miesto, kde môžete nakupovať bez stresu a zbytočných starostí.

Príďte podporiť a nakúpiť u malých lokálnych farmárov a výrobcov, ktorí to robia s láskou a zo srdca pre nás všetkých. Svojím nákupom podporujete ich živobytie a ich ďalšie fungovanie.

Vidíme sa každú sobotu od 09:00 do 15:00 v Starej tržnici. Zoznam aktuálnych trhovníkov na daný týždeň zverejňujeme každý štvrtok na sociálnych sieťach.

Súbežne s potravinovým trhom bude na poschodí každú sobotu prebiehať Bratislavská knižná burza.

Tešíme sa na vás!

Pre aktuálne informácie sledujte potravinový Trh-Piac-Markt na Facebooku.

Trh-Piac-Markt v sobotu 31. 10. je zrušený

29. október 2020
V Starej tržnici a na námestí pred budovou bude z rozhodnutia samosprávy prebiehať celoplošné testovanie, pričom tržnica bude slúžiť aj ako zázemie pre zdravotníkov a dobrovoľníkov. Čítaj viac

Trh-Piac-Markt sa koná aj túto sobotu 24. 10.

23. október 2020
Príďte podporiť lokálnych farmárov a výrobcov! Naši trhovníci strávili posledné dni prípravou na sobotný trh, aby bolo pre vás v ponuke dostatok kvalitných potravín. Ich čerstvá zelenina, ovocie, vajíčka, mäso, lokše či pečivo neboli pripravené na lockdown - nenechajme ich čas a úsilie vyjsť nazmar. Čítaj viac