Stará tržnica tento rok oslavuje 111. narodeniny22. január 2021

Stará tržnica tento rok oslavuje 111. narodeniny

Budova Starej tržnice v roku 2021 oslavuje 111 rokov a to si zaslúži poriadnu oslavu!

Pôvodne sme chceli osláviť okrúhle 110. narodeniny už minulý rok, no rok 2020 a pandemická situácia priniesli množstvo komplikácií a výziev, ktorým sme museli čeliť. Povedali sme si, že oslavu radšej o rok presunieme, aby sme si ju mohli užiť spoločne s vami a s plnou parádou. 

Do nového roka sa pozeráme pozitívne. Veríme, že sa situácia už upokojí a my sa budeme môcť pustiť do všetkého odloženého. Pri príležitosti tohto krásneho výročia plánujeme počas celého roka množstvo aktivít a prekvapení, nielen pre vás, dospelých, ale aj pre našich najmenších. Predstavovať vám ich budeme postupne - sledujte nás na sociálnych sieťach alebo tu na našom webe, kde sa už čoskoro dozviete viac!

Pevne dúfame a veríme, že nám oslavu 111. narodenín už nič nepokazí a spoločne tak oslávime výročie výnimočnej budovy, bez ktorej si už centrum Bratislavy ani nevieme predstaviť.

V Starej tržnici robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili bezpečne

19. január 2021
Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu by sme vás chceli ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme pre vás vytvorili bezpečné miesto, kde môžete nakupovať bez stresu a zbytočných starostí. Čítaj viac

Dobré správy! Sobotné potravinové trhy pokračujú ďalej

18. január 2021
Tešíme sa na vás aj s trhovníkmi už túto sobotu 23. januára v Starej tržnici. Čítaj viac