Trh-Piac-Markt v sobotu 31. 10. je zrušený29. október 2020

Trh-Piac-Markt v sobotu 31. 10. je zrušený

V Starej tržnici a na námestí pred budovou bude z rozhodnutia samosprávy prebiehať celoplošné testovanie, pričom tržnica bude slúžiť aj ako zázemie pre zdravotníkov a dobrovoľníkov. Z tohto dôvodu sme nútení tohtotýždňový trh zrušiť.

Bolo to pre nás ťažké rozhodnutie. Každý jeden trh je pre nás rovnako dôležitý, hlavne v tejto neľahkej dobe. Ide o jednu z mála možností, kde môžu malí lokálni farmári a výrobcovia predávať svoje produkty a zarobiť si tak na živobytie a ich ďalšie fungovanie.

Preto dúfame, že o týždeň sa spoločne s trhovníkmi a s vami, našimi návštevníkmi, stretneme na ďalšom sobotnom trhu v Starej tržnici.

Trh-Piac-Markt sa koná aj túto sobotu 24. 10.

23. október 2020
Príďte podporiť lokálnych farmárov a výrobcov! Naši trhovníci strávili posledné dni prípravou na sobotný trh, aby bolo pre vás v ponuke dostatok kvalitných potravín. Ich čerstvá zelenina, ovocie, vajíčka, mäso, lokše či pečivo neboli pripravené na lockdown - nenechajme ich čas a úsilie vyjsť nazmar. Čítaj viac

V Starej tržnici robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili bezpečne

12. október 2020
Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu by sme vás chceli ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme pre vás vytvorili bezpečné miesto, kde môžete nakupovať bez stresu a zbytočných starostí. Čítaj viac