ZRUŠENÉ! Salónka so Slovenskou sporiteľňou

ZRUŠENÉ! Salónka so Slovenskou sporiteľňou

Nalaďte sa s nami na tú správnu vianočnú atmosféru!

Po úspešnej minuloročnej Vianočnej tržnici vás aj tento rok v spolupráci s naším hlavným partnerom, Slovenskou sporiteľňou, a spolu s organizátormi Urban Market a BRaK - Bratislavský knižný festival, pozývame na nákupy na špeciálny vianočný trh do Starej tržnice – tentokrát v novom šate!

Vianočná tržnica sa mení na Salónku, salón lokálneho umenia, dizajnu, kníh a dobrôt. Pod jednou strechou tak máte vo vybraných dňoch počas celého decembra možnosť nakúpiť originálne darčeky pre svojich blízkych, a zároveň tak svojím nákupom podporiť lokálnych výrobcov, predajcov a umelcov.

Okrem nákupov si tento rok budete môcť užiť pestrý sprievodný program pre deti aj dospelých – viac info už čoskoro!

Súčasťou Salónky bude aj predajná výstava ilustrácií od slovenských ilustrátorov, ktorú zastrešuje ASIL – Asociácia ilustrátorov.

Okrem slovenskej tvorby sa počas Salónky bude prezentovať aj kreatívna scéna krajín z regiónu Vyšehradskej štvorky. Tešiť sa môžete na showroomy značiek a autorov našich najbližších susedov – spojili sme sily s organizátormi festivalov Wamp (HU), Ładne Rzeczy (PL) a Zlín Design Week (CZ), ktorí vám prinesú to najlepšie zo súčasnej tvorby v ich regióne.

Náš partner, Slovenská sporiteľňa, prináša na Salónku moderné bezkontaktné platby, ktoré pomáhajú. Všetkým predajcom poskytne platobný terminál, a tiež prinesie inovatívnu službu Good Pay, vďaka ktorej každý návštevník môže nielen pohodlne platiť bezkontaktne, ale tiež pomôcť deťom z rodín s jedným rodičom, ktoré sú ohrozené chudobou. Za každú vašu zrealizovanú platbu venuje Slovenská sporiteľňa 10 centov do programu Hodina deťom. Nadácia Slovenskej sporiteľne konečnú sumu zdvojnásobí až do výšky 10-tisíc eur.

Tešíme sa na vašu návštevu! 

TERMÍNY:
vo vybrané dni od 1. decembra do 21. decembra 2021
01.12. – 03.12. (streda | štvrtok | piatok)
08.12. – 10.12. (streda | štvrtok | piatok)
15.12. – 17.12. (streda | štvrtok | piatok)
19.12. – 21.12. (nedeľa I pondelok I utorok)

Každý deň v čase od 14:00 do 20:00.

VSTUPNÉ
2€ - vstupenka zakúpená v konkrétnom týždni platí na všetky tri dni daného týždňa / vstup pre deti do 18 rokov a seriorov ZADARMO

Vstup na Salónku bude vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu fungovať v režime KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ. Prosíme, pripravte si pri vstupe dané potvrdenie (stačí v mobile). Ďakujeme!

ZOZNAM PREDAJCOV
Zoznam predajcov sa bude počas trvania trhu obmieňať. Aktuálny zoznam bude pravidelne aktualizovaný na sociálnych sieťach jednotlivých organizátorov.

Všetky aktuálne informácie nájdete v FB evente.