Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava 2018

Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava 2018

Ahoj kávomil, čokožrút, čajíčkar.
Interiér čarovnej Starej tržnice v srdci Bratislavy sa na dva dni zmení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka. Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzlujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády sa bude vznášať v okolí Starej tržnice 15. a 16. novembra 2018. 
Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podlahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si okrem iného môžete spraviť radosť množstvom remeselných výrobkov, ručne vyrábaných šperkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou ale aj umením.
Náš celodenný sprievodný program vás prevedie novými trendami, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou. Pripravujeme pre vás diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kiná, hudbu a mnoho ďaľšieho.
Prídite s nami spoznať najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov, či teatendrov. Venujte tieto dva dni sebe, objavte nové chute, relaxujte, zabávajte sa.
Tešíme sa na vás 15. a 16. novembra od 09:00 do 20:00 v historickej budove Starej tržnice na Námestí SNP v Bratislave.

- prednášky
- diskusie
- súťaže
- degustácie
- workshopy
- cestovateľské kino
- food pairing
- show
- Dj’s
- chillout zóna
- umelecké expozície
- literatúra
a mnoho ďaľšieho.
.....

Organizátor: https://business.facebook.com/KavaCajCokolada/

Vstupenky: Ticketportal