Stará tržnica tento rok oslavuje 111. narodeniny!01. január 2021

Stará tržnica tento rok oslavuje 111. narodeniny!

Budova Starej tržnice v roku 2021 oslavuje 111 rokov a to si zaslúži poriadnu oslavu!

Pôvodne sme chceli osláviť okrúhle 110. narodeniny už minulý rok, no rok 2020 a pandemická situácia priniesli množstvo komplikácií a výziev, ktorým sme museli čeliť. Povedali sme si, že oslavu radšej o rok presunieme, aby sme si ju mohli užiť spoločne s vami a s plnou parádou. 

Do nového roka sa pozeráme pozitívne. Veríme, že sa situácia už upokojí a my sa budeme môcť pustiť do všetkého odloženého. Pri príležitosti tohto krásneho výročia plánujeme počas celého roka množstvo aktivít a prekvapení, nielen pre vás, dospelých, ale aj pre našich najmenších. Predstavovať vám ich budeme postupne - sledujte nás na sociálnych sieťach alebo na našom webe, kde sa už čoskoro dozviete viac!

Pevne dúfame a veríme, že nám oslavu 111. narodenín už nič nepokazí a spoločne tak oslávime výročie výnimočnej budovy, bez ktorej si už centrum Bratislavy ani nevieme predstaviť.

Turbulentný rok 2020 priniesol prekážky, ale aj mnoho dobrého

25. december 2020
Blíži sa koniec roka a my by sme sa s vami chceli pozrieť na všetko, čo sme spolu za uplynulých dvanásť mesiacov v Starej tržnici zažili. Čítaj viac

V Starej tržnici máme za sebou ďalší skvelý rok...vďaka vám!

21. december 2020
Ďakujeme, že ste nám aj počas tohto netradičného roka 2020 zachovali priazeň a dôveru - veľmi si vašu podporu vážime! Čítaj viac