Pomalo

Pomalo

Spomaľme pre skutočne pozitívne zmeny! Staňte sa s nami súčasťou spoločenského manifestu, ktorý zdôrazňuje trvalú udržateľnosť, podporuje humánny prístup a podnecuje k etickej konverzácii. Po úspešnom pilotnom ročníku pokračujeme v prezentácii slow fashion, zero waste, etickej módy, udržateľného dizajnu, fair trade, eko, bio aj vegan. Príďte sa zoznámiť s výrobcami, dizajnérmi a značkami, ktoré spĺňajú kritéria pomalého životného štýlu a zoznámte sa s ideami organizácií, ktoré sa venujú rozvoju týchto činností. Naučme sa vrátiť prírode to, čo nám dáva!

~ Festivalový deň nám spríjemní oddychová zóna, detský kútik či chutné vegetariánske a vegánske občerstvenie. Súčasťou podujatia bude SWAP (vzájomná výmena oblečenia), zaujímavé prednášky, diskusie a všakovaké workshopy. Spolu so značkou Curaprox budeme recyklovať staré kefky. Počas POMALO si budete môcť zakúpiť aj rastliny, ktoré vám spestria domov.

~ V prípade, že by ste sa chceli prihlásiť na podujatie alebo by ste mali nápad, ako ho obohatiť, neváhajte a kliknite tu: bit.ly/PomaloSpoluprace1205

~ Kontakt na organizátora: zuzka@pomalo.sk

~ Spoluorganizátormi a garantmi podujatia sú organizácia Fashion Revolution (Fashion Revolution Czech Republic and Slovakia) a INCIEN (Inštitút Cirkulárnej Ekonomiky).

12. 5. (nedeľa)

Štart: 09:00 - 19:00

Stará tržnica, Námestie SNP 25

Vstupenky: 3€ na mieste / 2€ v predpredaji tu: bit.ly/VstupenkyPomalo1205

FB event: https://www.facebook.com/events/388209298409127/